ProduktSpecialister:

DK Øst:
Recovery Science / Fysioterapi produkter:

Pernille Schrøder

pernille.schroeder@djoglobal.com
40874414

Jan Vinding

jan.vinding@djoglobal.com
29400569

DK Vest:
Bracing / Bandager:

Maja Lillelund

maja.lillelund@djoglobal.com
24979222

Jette Misfeldt

jette.misfeldt@djoglobal.com
29172161

Økonomi & administration:

Økonomi Leverandører:

Marcus Jonsson

marcus.jonsson@djoglobal.com
+46(0)40394034

Økonomi Kunder:

Eva Lundberg

eva.lundberg@djoglobal.com
+46(0)40394041

Økonomi:

Ulrika Delfin

ulrika.delfin@djoglobal.com
+46(0)40394003

Lager & Returvarer:

Per Lindberg

per.lindberg@djoglobal.com
+46 (0)40394028

Kvalitet & Service:

Tony Lindberg

tony.lindberg@djoglobal.com
+46 (0)730316457

Salgssuport & Udbud:

Ornella Novoselec

ornella.novoselec@djoglobal.com
+46(0)40394067

Marketing:

Elisabeth Sussum

elisabeth.sussum@djoglobal.com
+46(0)40394008

Ledelse:

Recovery Science / Fysioterapi produkter:

Jonas Gullberg

jonas.gullberg@djoglobal.com
+46734206650

Bracing / Bandager:

Ole Hansen

ole.hansen@djoglobal.com
24605057

General Manager:

Christian Hjortgaard

Christian.hjortgaard@djoglobal.com
20516137

Karriere & ledige stillinger

Vi modtager gerne uopfordrede ansøgninger. Hvis du vælger at søge uopfordret, vil vi bede dig om at præsentere dig selv, dine erfaringer og kompetencer. Uddyb også, hvad du gerne vil arbejde med, så kan vi bedre matche din profil til et eventuelt kommende job. Du kan sende din ansøgning sammen med dit CV til valentin.marku@djoglobal.com