KONTAKT OS

KONTAKT

DJO Nordic AB
Murmansgatan 126
212 25 Malmö
SWEDEN

Telephone:

SE +46 (0) 40 39 40 00

DK 89 88 48 56

FI +46 (0) 40 39 40 00

NO 23 96 09 27

Email:

info.nordic@enovis.com

Org. no 556451-1037

Klik for at se en oversigt over vores worldwide DJO virksomheder.
Klik for yderligere information om vores worldwide distributører.

 

ProduktSpecialister:

DK Øst:
Recovery Science / Fysioterapi produkter:

Pernille Schrøder

pernille.schroeder@enovis.com
40874414

Bracing / Bandager:

Jette Misfeldt

jette.misfeldt@enovis.com
29172161

DK Vest:
Recovery Science / Fysioterapi produkter:

Mathias Lind Sørensen

mathias.sorensen@enovis.com
29400569

Bracing / Bandager:

Helle Jørgensen

helle.jorgensen@enovis.com
24979222

 

Økonomi & administration:

Økonomi Leverandører:

Marcus Jonsson

marcus.jonsson@enovis.com
+46(0)40394034

Økonomi Kunder:

Eva Lundberg

eva.lundberg@enovis.com
+46(0)40394041

Økonomi:

Ulrika Delfin

ulrika.delfin@enovis.com
+46(0)40394003

Lager & Returvarer:

Per Lindberg

per.lindberg@enovis.com
+46 (0)40394028

Service & Reparation:

Tony Lindberg

tony.lindberg@enovis.com
+46 (0)730316457

Return & Complaint:

Miranda Persson

miranda.persson@enovis.com
+4640394027

Salgssuport & Udbud:

Ornella Novoselec

ornella.novoselec@enovis.com
+46(0)40394067

Marketing:

Elisabeth Sussum

elisabeth.sussum@enovis.com
+46(0)40394008

 

Ledelse:

Recovery Science / Fysioterapi produkter:

Jonas Gullberg

jonas.gullberg@enovis.com
+46734206650

Bracing / Bandager:

Dimo Tzotzis

dimo.tzotzis@enovis.com
+46706509141

General Manager:

Christian Hjortgaard

Christian.hjortgaard@enovis.com
20516137

 

Karriere & ledige stillinger

Vi modtager gerne uopfordrede ansøgninger. Hvis du vælger at søge uopfordret, vil vi bede dig om at præsentere dig selv, dine erfaringer og kompetencer. Uddyb også, hvad du gerne vil arbejde med, så kan vi bedre matche din profil til et eventuelt kommende job. Du kan sende din ansøgning sammen med dit CV til marcus.jonsson@enovis.com