KONTAKT

DJO Nordic AB
Murmansgatan 125
211 25 Malmö
SWEDEN

Telephone:

SE +46 (0) 40 39 40 00

DK 89 88 48 56

FI +46 (0) 40 39 40 00

NO 23 96 09 27

Email:

info.nordic@enovis.com

Org. no 556451-1036

Klicka för att se en översikt över våra Worldwide Enovis platser.
Klicka för mer information om våra världsomspännande distributörer.

 

Tuotespesialistimme:

Product Specialist, Physiotherapist:

Pasi Nevala

Pasi.Nevala@enovis.com
+358400913283

Product Specialist, Bracing:

Ville Luostarinen

ville.luostarinen@enovis.com
+358 (0) 50 35 66 606

 

Talous & hallinto:

Tavarantoimittajat:

Marcus Jonsson

marcus.jonsson@enovis.com
+46(0)40394034

Asiakkaat:

Eva Lundberg

eva.lundberg@enovis.com
+46(0)40394041

Asiakkaat:

Ulrika Delfin

ulrika.delfin@enovis.com
+46(0)40394003

Lager, Palautus ja reklamaatio asiat:

Per Lindberg

per.lindberg@enovis.com
+46 (0)40394028

Service & Reparation:

Tony Lindberg

tony.lindberg@enovis.com
+46 (0)730316457

Return & Complaint:

Miranda Persson

miranda.persson@enovis.com
+4640394027

Myynti & tarjousasiat:

Ornella Novoselec

ornella.novoselec@enovis.com
+46(0)40394067

Markkinointi:

Elisabeth Sussum

elisabeth.sussum@enovis.com
+46(0)40394008

 

Tuotepäälliköt:

Kuntoutus-ja fysioterapia laitteet:

Jonas Gullberg

jonas.gullberg@enovis.com
+46734206650

Ortoosit:

Dimo Tzotzis

dimo.tzotzis@enovis.com
+46706509141

Toimitusjohtaja:

Christian Hjortgaard

Christian.hjortgaard@enovis.com
+4520516137

 

Ura ja työmahdollisuudet.

Mikäli olet kiinnostunut työskentelemään kanssamme, voit lähettää CV:n osoitteeseen marcus.jonsson@enovis.com. Lisääthän mukaan myös vapaamuotoisen hakemuksen, jossa kerrot erityisesti sinua kiinnostavat kohteet Enovis:n toimialalla. Käymme sitten profiiliasi läpi uusien työmahdollisuuksien avautuessa.