KONTAKT OS

KONTAKT

DJO Nordic AB
Murmansgatan 126
12 25 Malmö
SWEDEN

Telephone:

SE +46 (0) 40 39 40 00

DK 89 88 48 56

FI +46 (0) 40 39 40 00

NO 23 96 09 27

Email:

info.nordic@enovis.com

Org. no 556451-1037

Klik for at se en oversigt over vores worldwide DJO virksomheder .
Klik for yderligere information om vores worldwide distributører.

 

Produktspesialister:

Bracing/Bandasjer:

Anne-Berit Auran

415 256 11
anne-berit.auran@enovis.com

Heidi Edvardsen

934 10 758
Heidi.edvardsen@enovis.com

Recovery Sciences:

Lars Liholt

90 77 19 95
lars.liholt@enovis.com

 

Økonomi & administrasjon:

Økonomi; Leverandører:

Marcus Jonsson

marcus.jonsson@enovis.com
+46(0)40394034

Økonomi; Kunder:

Eva Lundberg

eva.lundberg@enovis.com
+46(0)40394041

Økonomi:

Ulrika Delfin

ulrika.delfin@enovis.com
+46(0)40394003/

 

Lager, Garanti & Retur:

Per Lindberg

per.lindberg@enovis.com
+46 (0)40394028

Service & Reparation:

Tony Lindberg

tony.lindberg@enovis.com
+46 (0)730316457

Return & Complaint:

Miranda Persson

miranda.persson@enovis.com
+4640394027

Salgssupport og anbud:

Ornella Novoselec

ornella.novoselec@enovis.com
+46(0)040 39 40 67

Marketing:

Elisabeth Sussum

elisabeth.sussum@enovis.com
+46(0)40394008

 

Ledelse:

Recovery Science / Fysioterapiprodukter:

Jonas Gullberg

jonas.gullberg@enovis.com
+46734206650

Bracing / Bandasjer:

Dimo Tzotzis

dimo.tzotzis@enovis.com
+46706509141

General Manager:

Christian Hjortgaard

Christian.hjortgaard@enovis.com
+4520516137

 

Karriere og ansettelsesmuligheter

Er du interessert i å jobbe for oss sender du en interesse-mail og CV til marcus.jonsson@enovis.com Inkluder ditt personlige brev og fortell oss gjerne hva det er du ønsker å jobbe med hos oss, sånn at vi best kan matche din profil med et eventuellt kommende ansettelsesbehov.