KONTAKTA OSS

KONTAKT

DJO Nordic AB
Murmansgatan 125
211 25 Malmö
SWEDEN

Telephone:

SE +46 (0) 40 39 40 00

DK 89 88 48 56

FI +46 (0) 40 39 40 00

NO 23 96 09 27

Email:

info.nordic@enovis.com

Org. no 556451-1036

Klicka för att se en översikt över våra Worldwide DJO platser.
Klicka för mer information om våra världsomspännande distributörer.

 

Produktspecialister:

Recovery Sciences
Cefar - Chattanooga - Compex – Esaote - Sissel

Helene Garpefors

Leg. fysioterapeut
Stockholm ,Uppsala, Örebro,
Västernorrland, Gävleborg
helene.garpefors@enovis.com
0730 43 70 20

Kim Forsell

Västra Götaland, Dalarna,
Västmanland, Värmland, Södermanland,
Östergötland, Gotland,
Västerbotten, Jämtland
kim.forsell@enovis.com
0702 09 71 19

Mattias Ahlstrand

Leg. Naprapat/Certified Sportmedicine Therapist (CST)
Blekinge, Kalmar, Skåne, Halland,
Kronoberg, Jönköping, Norrbotten
mattias.ahlstrand@enovis.com
0763 11 28 22

Bracing & Support
Aircast - Dr Comfort - Donjoy - Exos - Procare

 
Blekinge, Kalmar, Skåne, Halland,
Kronoberg, Jönköping, Gävleborg,
Jämtland, Norrbotten
order.nordic@enovis.com
040 39 40 00

Rickard Hanzek

Leg. ortopedingenjör
Västra Götaland, Dalarna, Västmanland,
Värmland, Södermanland, Östergötland,
Gotland
rickard.hanzek@enovis.com
0761 30 57 70

Maria Ottander

Leg. fysioterapeut
Stockholm, Uppsala,
Örebro
maria.ottander@enovis.com
0703 35 13 41

Claes Esplund

Key Account Manager
Claes.esplund@enovis.com
0709 22 79 77

 

Ekonomi & administration:

Ekonomi

Marcus Jonsson

marcus.jonsson@enovis.com
040 39 40 34

Ekonomi

Eva Lundberg

eva.lundberg@enovis.com
040 39 40 41

Ekonomi

Ulrika Delfin

ulrika.delfin@enovis.com
040 39 40 03

Lager, Garanti & Retur:

Per Lindberg

per.lindberg@enovis.com
040 39 40 28

Service & Reparation

Tony Lindberg

tony.lindberg@enovis.com
0730 31 64 57

Return & Complaint

Miranda Persson

miranda.persson@enovis.com
040 39 40 27

Säljsupport & Upphandling:

Ornella Novoselec

ornella.novoselec@enovis.com
040 39 40 67

Marketing:

Elisabeth (Lisa) Sussum

elisabeth.sussum@enovis.com
040 39 40 08

 

Ledning:

Recovery Sciences
Cefar - Chattanooga - Compex – Esaote - Sissel:

Jonas Gullberg

jonas.gullberg@enovis.com
0734 20 66 50

Bracing & Support Aircast - Dr Comfort - Donjoy - Exos - Procare

Dimo Tzotzis

dimo.tzotzis@enovis.com
0706 50 91 41

General Manager:

Christian Hjortgaard

Christian.hjortgaard@enovis.com
+45 20 51 61 37

 

Karriär- och Anställningsmöjligheter

Om du är intresserad av att arbeta hos oss skickar du din intresseanmälan och CV till marcus.jonsson@enovis.com Inkludera ditt personliga brev och utveckla gärna vad du är intresserad av att arbeta med så vi har möjlighet att matcha din profil med eventuellt kommande anställningsbehov.

Vi söker just nu en NORDIC PRODUCT SPECIALIST BRACING SOUTH
Läs mer genom att klicka på länken.